Hueman v3.7.4 - en to pt_BR translation catalogue (30 entries)

en: No Responses
pt_BR: Sem Resultados

en: 1 Response
pt_BR: 1 Resultado

en: % Responses
pt_BR: % Resultados

en: Comments
pt_BR: Comentários

en: Follow:
pt_BR: Siga:

en: More
pt_BR: Mais

en: All Rights Reserved.
pt_BR: Todos Direitos Reservados.

en: Search result
pt_BR: Resultado de busca

en: Search results
pt_BR: Resultados de busca

en: Error 404.
pt_BR: Erro 404.

en: Page not found!
pt_BR: Página não encontrada!

en: Author:
pt_BR: Autor:

en: Category:
pt_BR: Categoria:

en: Tagged:
pt_BR: Tag:

en: Daily Archive:
pt_BR: Arquivo diário:

en: Monthly Archive:
pt_BR: Arquivo Mensal:

en: Yearly Archive:
pt_BR: Arquivo Anual:

en: Recent Posts
pt_BR: Posts Recentes

en: Popular Posts
pt_BR: Posts Populares

en: Recent Comments
pt_BR: Comentários Recentes

en: says:
pt_BR: diz:

en: Pages:
pt_BR: Páginas:

en: by
pt_BR: por

en: Next story
pt_BR: Próximo história

en: Previous story
pt_BR: História anterior

en: You may also like...
pt_BR: Você pode gostar...

en: Expand Sidebar
pt_BR: Expandir Sidebar

en: The page you are trying to reach does not exist, or has been moved. Please use the menus or the search box to find what you are looking for.
pt_BR: A página que você está tentando acessar não existe, ou foi movida. Por favor, utilize os menus ou a caixa de pesquisa para encontrar o que você está procurando.

en: For the term
pt_BR: Para o termo

en: Please try another search:
pt_BR: Por favor, tente outra pesquisa:
