Hueman v3.7.4 - en to hr_HR translation catalogue (34 entries)

en: No Responses
hr_HR: Nema komentara

en: 1 Response
hr_HR: 1 komentar

en: % Responses
hr_HR: % komentara

en: Comments
hr_HR: Komentari

en: Pingbacks
hr_HR: Pingovi

en: Powered by
hr_HR: Pogoni:

en: Follow:
hr_HR: Slijedi:

en: More
hr_HR: Više

en: All Rights Reserved.
hr_HR: Sva prava pridržana.

en: Search result
hr_HR: Rezultat pretrage

en: Search results
hr_HR: Rezultati pretrage

en: Error 404.
hr_HR: Greška 404!

en: Page not found!
hr_HR: Stranica nije pronađena!

en: Author:
hr_HR: Autor

en: Category:
hr_HR: Kategorija

en: Tagged:
hr_HR: Oznake:

en: Daily Archive:
hr_HR: Dnevna arhiva:

en: Monthly Archive:
hr_HR: Mjesečna arhiva:

en: Yearly Archive:
hr_HR: Godišnja arhiva:

en: Recent Posts
hr_HR: Najnovije objave

en: Popular Posts
hr_HR: Popularne objave

en: Recent Comments
hr_HR: Najnoviji komentari

en: Tags
hr_HR: Oznake

en: says:
hr_HR: kaže:

en: Pages:
hr_HR: Stranice:

en: by
hr_HR: od

en: Next story
hr_HR: Sljedeća objava

en: Previous story
hr_HR: Prethodna objava

en: You may also like...
hr_HR: Možda vam se svidi

en: Expand Sidebar
hr_HR: Proširi sidebar:

en: The page you are trying to reach does not exist, or has been moved. Please use the menus or the search box to find what you are looking for.
hr_HR: Stranica ne postoji.

en: For the term
hr_HR: Za termin

en: Please try another search:
hr_HR: Molimo vas, ponovite pretragu:

en: Tags:
hr_HR: Oznake:
