Yoast SEO Premium (for WordPress) - en to sl_SI translation catalogue (162 entries)

en: %1$s created a %2$sredirect%3$s from the old post URL to the new post URL. %6$sClick here to undo this%7$s <br> Old URL: %4$s <br> New URL: %5$s
sl_SI: %1$s ustvarite %2$spreusmeritev%3$s iz starega URL naslova prispevka na nov URL naslov prispevka. %6$sKliknite tukaj za razveljavitev tega%7$s <br> Star URL: %4$s <br> Nov URL: %5$s

en: %1$s created a %2$sredirect%3$s from the old term URL to the new term URL. %6$sClick here to undo this%7$s  <br> Old URL: %4$s <br> New URL: %5$s
sl_SI: %1$s ustvarite a %2$spreusmeritev%3$s iz starega URL naslova na nov URL naslov. %6$sKliknite tukaj, da razveljavite%7$s  <br> Star URL: %4$s <br> Nov URL: %5$s

en: %1$s description
sl_SI: %1$s opis

en: %1$s detected that you deleted a post. You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post %4$s.
sl_SI: %1$s je zaznal, da ste izbrisali prispevek. Torej: %2$s Ne veš kaj storiti? %3$sBeri ta prispevek %4$s.

en: %1$s detected that you deleted a term. You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post %4$s.
sl_SI: %1$s je zaznal, da ste izbrisali določilo. Torej: %2$s Ne veš kaj storiti? %3$sBeri ta prispevek %4$s.

en: %1$s detected that you moved a post (%5$s) to the trash. You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post%4$s.
sl_SI: %1$s je zaznal, da ste premaknili prispevek v smeti. Torej: %2$s Ne veš kaj storiti? %3$sBeri ta prispevek %4$s.

en: %1$s editor
sl_SI: %1$s urednik

en: %1$s image
sl_SI: %1$s slika

en: %1$s preview
sl_SI: %1$s predogled

en: %1$s title
sl_SI: %1$s naslov

en: %1$s will be redirected to %2$s. Maybe it's worth considering to create a direct redirect to %2$s.
sl_SI: %1$s bo preusmerjen na %2$s. Dobro je razmisliti za ustvarjanje direktne preusmeritve na %2$s.

en: %s can generate redirect files that can be included in your website web server configuration. If you choose this option the PHP redirects will be disabled. Only check this option if you know what you are doing!
sl_SI: %s lahko generira datoteke preusmeritve, ki so lahko vključene v konfiguraciji vaše spletne strani. Če izberete to možnost, bo PHP preusmeritev onemogočena. To možnost izberite samo če veste kaj delate!

en: %s import failed: No redirects found.
sl_SI: Uvoz .htaccess ni uspel: Ni najdenih preusmeritev.

en: %s internal linking
sl_SI: %s notranje povezave

en: %s redirects have been imported.
sl_SI: %s preusmeritve so bile uvožene.

en: (no title)
sl_SI: (brez naslova)

en: 301 Moved Permanently
sl_SI: 301 Premaknjeno permanentno

en: 302 Found
sl_SI: 302 Najdeno

en: 307 Temporary Redirect
sl_SI: 307 Začasna preusmeritev

en: 410 Content Deleted
sl_SI: 410 Vsebina izbrisana

en: 410 Redirect created from %1$s!
sl_SI: 410 preusmeritev ustvarjena od %1$s!

en: 451 Unavailable For Legal Reasons
sl_SI: 451 nedosegljivo zaradi pravnih razlogov

en: Add Redirect
sl_SI: Dodaj preusmeritev

en: Add custom fields to page analysis
sl_SI: Dodaj polja po meri k analizi strani

en: Add new prominent word
sl_SI: Dodaj novo izstopajočo besedo

en: Add or remove prominent words
sl_SI: Dodaj ali odstrani izstopajoče besede

en: All prominent words
sl_SI: Vse izstopajoče besede

en: Analyze your content
sl_SI: Analiziraj tvojo vsebino

en: As you're on Apache, you should add the following include to the website httpd config file:
sl_SI: Če uporabljate Apache, dodajte naslednji include v konfiguracijsko datoteko httpd spletnega mesta.

en: As you're on Nginx, you should add the following include to the Nginx config file:
sl_SI: Če uporabljate NGINX, morate dodati naslednji include v konfiguracijsko datoteko Nginx spletnega mesta:

en: By
sl_SI: Od

en: By default we write the redirects to your %s file, check this if you want the redirects written to a separate file. Only check this option if you know what you are doing!
sl_SI: Privzeto se shrani preusmeritev v tvojo .htaccess datoteko, označi to, če želiš preusmeritev shraniti v ločeno datoteko. To polje označi samo če zares veš kaj počneš!

en: Calculation completed.
sl_SI: Kalkulacija zaključena.

en: Calculation in progress...
sl_SI: Kalkulacija v teku...

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Choose from the most used
sl_SI: Izberi iz največkrat uporabljenih

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Create Redirect
sl_SI: Ustvari preusmeritev

en: Create redirect
sl_SI: Ustvari preusmeritev

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Edit %1$s preview
sl_SI: Uredite %1$s predogled

en: Edit prominent word
sl_SI: Uredi izstopajočo besedo

en: Edit redirect
sl_SI: Uredi preusmeritev

en: Enabled
sl_SI: Omogočeno

en: Enter redirects to import
sl_SI: Vnesi preusmeritve za uvoz

en: Error while saving this redirect
sl_SI: Napaka med shranjevanjem te preusmeritve

en: Error: a redirect for this URL already exists
sl_SI: Napaka: Preusmeritev za ta URL že obstaja

en: Generate a separate redirect file
sl_SI: Ustvari ločeno datoteko s preusmeritvami

en: Generate internal linking suggestions
sl_SI: Pripravljam predloge notranjih povezav

en: Generating suggestions for %1$s...
sl_SI: Pripravljam predloge za prispevke...

en: Import .htaccess
sl_SI: Uvozi .htaccess

en: Import from other redirect plugins
sl_SI: Uvozi iz drugega vtičnika preusmeritev

en: Import from:
sl_SI: Uvozi iz:

en: Import redirects
sl_SI: Uvozi preusmeritev

en: Import redirects from %s
sl_SI: Uvozi preusmeritve iz %s

en: Internal linking
sl_SI: Notranje povezave

en: Item %1$s of %2$s analyzed.
sl_SI: Prispevek %1$s od %2$s analiziranih.

en: Limit result set to items that are unindexed.
sl_SI: Omejitev rezultatov nastavljena na neideksirane predmete.

en: Link suggestions
sl_SI: Predlogi povezav

en: Make it serve a 410 Content Deleted header
sl_SI: Postrezi z glavo 410 izbrisane vsebine

en: Mark as fixed:
sl_SI: Označi kot rešeno:

en: Mark this issue as fixed in %1$s.
sl_SI: Označi to težavo kot rešeno v %1$s.

en: Modify your %1$s description by editing it right here
sl_SI: Spremenite svoj %1$s opis, da ga uredite tukaj

en: New URL
sl_SI: Nov URL

en: New URL:
sl_SI: Nov URL:

en: New prominent word
sl_SI: Nova izstopajoča beseda

en: New type can't be empty.
sl_SI: Nov tip ne more biti prazen.

en: No prominent words
sl_SI: Ni izstopajočih besed

en: Not Found
sl_SI: Ni najdeno

en: Not all the required fields are filled.
sl_SI: Izpolnjena niso vsa zahtevana polja.

en: OK
sl_SI: V redu

en: Old URL
sl_SI: Stari URL

en: Please enter the new URL for %s
sl_SI: Prosimo vnesite nov URL za %s

en: Please provide a %1$s description by editing the snippet below.
sl_SI: Prosimo vpiši %1$s opis z urejanjem delčka spodaj.

en: Please provide a %1$s title by editing the snippet below.
sl_SI: Prosimo določi %1$s naslov z urejanjem delčka spodaj.

en: Please select an image by clicking here
sl_SI: Izberite sliko s klikom tukaj

en: Popular prominent words
sl_SI: Popularne izstopajoče besede

en: Prominent words
sl_SI: Izstopajoče besede

en: Prominent words list
sl_SI: Seznam izstopajočih besed

en: Prominent words list navigation
sl_SI: Seznam navigacije izstopajočih besed

en: Redirect added.
sl_SI: Preusmeritev dodana.

en: Redirect created from %1$s to %2$s!
sl_SI: Preusmeritev ustvarjena iz %1$s na %2$s!

en: Redirect deleted.
sl_SI: Preusmeritev izbrisana

en: Redirect import failed: No redirects found.
sl_SI: Uvoz preusmeritev ni uspel: Ni najdenih preusmeritev.

en: Redirect import failed: Redirection plugin not installed or activated.
sl_SI: Uvoz preusmeritev ni uspel: Vtičnik za preusmeritve ni nameščen ali aktiviran.

en: Redirect it to another URL
sl_SI: Presumeri na drug URL

en: Redirect method
sl_SI: Način preusmeritve

en: Redirect this broken URL and fix the error
sl_SI: Preusmeri ta nepravilen URL in popravi napako

en: Redirect updated.
sl_SI: Preusmeritev posodobljena.

en: Redirection
sl_SI: Preusmeritev

en: Redirects
sl_SI: Preusmeritve

en: Redirects have been imported.
sl_SI: Preusmeritev je bila uvožena.

en: Redirects per page
sl_SI: Preusmeritev na stran

en: Regex Redirects
sl_SI: Regex preusmeritve

en: Regular Expression
sl_SI: Regularni izrazi

en: Regular Expression (regex) Redirects are extremely powerful redirects. You should only use them if you know what you are doing. %1$sRead more about regex redirects on our knowledge base%2$s.
sl_SI: Preusmeritve regularnih izrazov (regex) so zelo močne preusmeritve. Uporabljajte jih le, če veste, kaj počnete. %1$s Izvedite več o regex preusmeritvah v naši bazi znanja%2$s.

en: Remove image
sl_SI: Odstrani sliko

en: Safe Redirect Manager
sl_SI: Upravitelj varnih preusmeritev

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save Changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Save anyway
sl_SI: Vseeno shrani

en: Search
sl_SI: Išči

en: Search prominent words
sl_SI: Išči izstopajoče besede

en: Select this redirect
sl_SI: Izberi to preusmeritev

en: Separate prominent words with commas
sl_SI: Izstopajoče besede loči z vejico

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Show information about Facebook description
sl_SI: Prikaži informacije o Facebook opisu

en: Show information about Facebook image
sl_SI: Prikaži informacije o Facebook sliki

en: Show information about Facebook title
sl_SI: Prikaži informacije o Facebook naslovu

en: Show information about Twitter description
sl_SI: Prikaži informacije o Twitter opisu

en: Show information about Twitter image
sl_SI: Prikaži informacije o Twitter sliki

en: Show information about Twitter title
sl_SI: Prikaži informacije o Twitter naslovu

en: Simple 301 Redirects
sl_SI: Enostavna 301 preusmeritev

en: Stop analyzing
sl_SI: Ustavi analizo

[ctx: Taxonomy General Name]
en: Prominent words
sl_SI: Izstopajoče besede

[ctx: Taxonomy Singular Name]
en: Prominent word
sl_SI: Izstopajoča beseda

en: The Regular Expression field can't be empty.
sl_SI: Polje regularnih izrazov ne sme biti prazno.

en: The URL you are redirecting to seems to return a %1$s status. You might want to check if the target can be reached manually before saving.
sl_SI: URL na katerega preusmerjate zgleda da vrne %1$s status. Doboro je ročno preveriti ali je cilj dosegljiv pred shranjevanjem.

en: The URL you entered could not be resolved.
sl_SI: Vpisan URL ni berljiv.

en: The URL you entered returned a HTTP code different than 200(OK). The received HTTP code is %1$s.
sl_SI: Vpisan URL vrne HTTP kodo drugačno od 200(OK). Prejeta HTTP koda je %1$s.

en: The given image url cannot be loaded
sl_SI: Podan URL slike ne more biti naložen

en: The image you selected is too small for %1$s
sl_SI: Izbrana slika je premajhna za %1$s

en: The link suggestions metabox contains a list of posts on your blog with similar content that might be interesting to link to.
sl_SI: Predlog povezave vsebije seznam prispevkov tvojega bloga z podobno vsebino, za katere boš morda zainteresiran do povezav.

en: The new URL field can't be empty.
sl_SI: Polje nov URL ne more biti prazno.

en: The old URL already exists as a redirect.
sl_SI: Stari URL že obstaja kot preusmeritev.

en: The old URL field can't be empty.
sl_SI: Polje stari URL ne more biti prazno.

en: The redirect type is the HTTP response code sent to the browser telling the browser what type of redirect is served. %1$sLearn more about redirect types%2$s.
sl_SI: Vrsta preusmeritve je odzivna HTTP oznaka, ki posreduje brskalniku kateri tip preusmeritve je uporabljen. %1$sIzvedite več o preusmeritvah%2$s.

en: The redirect was added successfully.
sl_SI: Preusmeritev uspešno dodana.

en: The redirect was deleted successfully.
sl_SI: Preusmeritev uspešno izbrisana

en: The redirect was updated successfully.
sl_SI: Preusmeritev uspešno posodobljena.

en: The redirect you are trying to save will create a redirect loop. This means there probably already exists a redirect that points to the origin of the redirect you are trying to save
sl_SI: Preusmeritve ki jo želiš shraniti bo ustvarila ponavljanje (loop). To pomeni, da verjetno že obstaja preusmeritev, ki kaže na izvor preusmeritve, ki jo shranjuješ.

en: The terms saved successfully for the given post.
sl_SI: Izrazi so uspešno shranjeni za podan prispevek.

en: There is no post found for the given post id.
sl_SI: Za podan ID ni najdenega prispevka.

en: This is an example title - edit by clicking here
sl_SI: To je primer naslova - uredite ga z klikom tukaj

en: Type
sl_SI: Tip

en: Unknown error. Failed to create redirect.
sl_SI: Neznana napaka. Ustvarjanje preusmeritve je spodletelo.

en: Unknown error. Failed to update redirect.
sl_SI: Neznana napaka. Neuspešna posodobitev preusmeritve.

en: Update Redirect
sl_SI: Posodobi preusmeritev

en: Update prominent word
sl_SI: Posodobi izstopajočo besedo

en: Upload image
sl_SI: Naloži sliko

en: Use other image
sl_SI: Uporabi drugo sliko

en: View prominent word
sl_SI: Poglej izstopajočo besedo

en: Want to use our internal linking tool? Analyze all the published posts, pages and custom post types to generate internal linking suggestions.
sl_SI: Želiš uporabljati naše orodje za notranje povezave? Analiziraj vse omogočene prispevke in strani za generiranje predlog notranjih povezav.

en: We are unable to detect an image in your post that is large enough to be displayed on Facebook. We advise you to select a %1$s image that fits the recommended image size.
sl_SI: Ne moremo zaznati slike v prispevki, ki bi bila dovolj velika za prikaz na Facebook-u. Priporočamo, da izberete %1$s sliko, priporočenih dimenzij.

en: We're unable to create the directory %s
sl_SI: Ne moremo ustvariti direktorija %s

en: We're unable to save the redirect file to %s
sl_SI: Datoteko preusmeritve ni možno shraniti v %s

en: We're unable to save the redirects to your %s file. Please make the file writable.
sl_SI: Nismo mogli shraniti preusmeritev v .htaccess datoteko, prosimo poskrbite, da je datoteka zapisljiva.

en: We're unable to write data to the file %s
sl_SI: Zapis podatkov v datoteko %s ni možen

en: Web server
sl_SI: Spletni strežnik

en: Write redirects to the %1$s file. Make sure the %1$s file is writable.
sl_SI: Zapiši preusmeritve v %1$s datoteko. Prepričajte se da je datoteka %1$s zapisljiva.

en: You are already editing a redirect, please finish this one first
sl_SI: Preusmeritev že urejate, prosimo najprej zaključite z prvim

en: You are attempting to redirect to the same URL as the origin.
    					Please choose a different URL to redirect to.
sl_SI: Poskušali ste preusmeriti na prvotni URL naslov.
    →	→	→	→	→	Prosimo izberite drug URL naslov.

en: You can copy the contents of any %1$s file in here, and it will import the redirects into %2$s.
sl_SI: Lahko kopirate vsebino katerekoli %1$s datoteke tukaj in preusmeritev bo uvožena v %2$s.

en: You can't redirect a URL to itself.
sl_SI: Ne morete preusmeriti URL na samega nase.

en: You do not have to create a redirect for URL %1$s because a redirect already exists. If this is fine you can mark this issue as fixed. If not, please go to the redirects page and change the redirect.
sl_SI: Ni potrebe za kreiranje preusmeritve za URL %1$s ker ta že obstaja. Če je to pravilno, lahko označiš to težavo kot rešeno. Če ne, prosimo pojdi na stran preusmeritev in spremeni ciljni URL.

en: You do not have to create a redirect for URL %1$s because a redirect already exists. The existing redirect points to %2$s. If this is fine you can mark this issue as fixed. If not, please go to the redirects page and change the target URL.
sl_SI: Ni potrebe za kreiranje preusmeritve za URL %1$s ker ta že obstaja. Obstoječa preusmeritev kaže na %2$s. Če je to pravilno, lahko označiš to težavo kot rešeno. Če ne, prosimo pojdi na stran preusmeritev in spremeni ciljni URL.

en: You have unsaved redirects, are you sure you want to leave?
sl_SI: Nekatere preusmeritve niso shranjene, ali ste prepričani, da želite stran zapustiti?

en: You need to analyze your posts and/or pages in order to receive the best %1$slink suggestions%2$s.
    
    					%3$sAnalyze the content%4$s to generate the missing link suggestions.
sl_SI: Moraš analizirati tvoje prispevek in/ali strani, če želiš pridobiti najboljše %1$spredloge povezav%2$s.
    
    					%3$sAnaliziraj vsebino%4$s za generiranje predlog manjkajočih povezav.

en: You're redirecting to a target that returns a 301 HTTP code (permanently moved). Make sure the target you specify is directly reachable.
sl_SI: Preusmerjate na cilj, ki vrne 301 HTTP kodo (permanentno premaknjeno). Prepričajte se, da je željena vsebina dosegljiva.

en: Your redirect is missing the subdirectory where WordPress is installed in. This will result in a redirect that won't work. Make sure the redirect starts with %1$s
sl_SI: Tvoja preusmeritev nima podmate kjer je WordPress nameščen. To bo izvedlo nepravilno preusmeritev. Prepričaj se, da se preusmeritve začnejo z %1$s

[ctx: noun]
en: Type
sl_SI: Tip
